Особливості дизайнерських меблів і її індивідуальність в інтер’єрі

Вибрати необхідні меблі, яка впишеться в той чи інший інтер’єр непросто, особливо в ситуаціях, коли для оформлення квартири залучаються професійні дизайнери. Складно знайти в звичайних меблевих магазинах предмети в стилі лофт або хай-тек, столи, які поєднуються з інтер’єрами в стилі Прованс або Шеббі-шик, вибрати необхідну колірну гамму. Розумніше відразу розглянути варіант виготовлення меблів на замовлення, заощадити власний час і розумно використовувати фінансові кошти.

Для створення ексклюзивного інтер’єру, який підкреслить тонкий смак і почуття стилю власника будинку або квартири необхідно приділити увагу не тільки вибору оздоблювальних матеріалів, варіантів перепланування, але також замовити дизайнерські меблі у талановитих професіоналів.

Переваги дизайнерських меблів

Дизайнерські меблі завжди нетривіальна, талановиті майстри не створюють однотипну меблі за одним шаблоном, а вкладають в кожен виріб частинку власної душі, наполегливо працюють над ескізом і опрацьовують кожну деталь. Такі столи, стільці, шафи і ліжка вигідно відрізняються в фабричній продукції, яка виглядає нехитро, а через кілька років експлуатації вимагає ремонту або заміни.

Дизайнерські меблі – це не тільки ефектний предмет декору, вона може бути досить функціональної і використовуватися за прямим призначенням, тому фахівці вибирають для реалізації власних ідей високоякісні матеріали і довговічну фурнітуру, прагнуть втілити в реальність найсміливіші задуми клієнтів і поділитися власними яскравими ідеями і свіжими рішеннями .

Виробники дизайнерських меблів:

  • переважно працюють в тандемі з замовниками, уважно прислухаються до їхніх побажань;
  • враховують навіть найменші нюанси кожного проекту;
  • вміло створюють плавні переходи від одного стилю до іншого;
  • можуть зробити ставку на незвичайність форм, поєднання різнопланових матеріалів.

Дизайнерські столи, стільці, комоди і шафи можна замовити для будь-якої кімнати або кухні. В їдальні ефектно виглядають дизайнерські стільці з незвичайним вигнутими спинками, в стильній спальні столики, створені під замовлення, стануть гідною заміною приліжкові тумбочок. Місце дизайнерським рішенням, в тому числі сміливих експериментів з поєднанням різних кольорів, знайдеться в дитячій кімнаті. Такі меблі стане відправною точкою для створення інтер’єру або родзинкою, яка задає тон обстановці. Навіть один незвичайний предмет дозволить абсолютно перетворити кімнату, зробити її максимально зручною для проживання і незвичайною. У будинок з дизайнерськими меблями завжди хочеться повернутися.

Найбільш популярна дизайнерські меблі в інтер’єрах:

  • скандинавських;
  • традиційних;
  • класичних;
  • ретро;
  • лофт.

Всупереч поширеній помилці, ціна дизайнерських меблів може бути прийнятною. Вона залежить від складності проекту, матеріалів, які використовувалися для його реалізації.