Будь-яка дія починається з думки. Ремонт квартири починається з думки про його необхідність. Однак, ніколи не варто відразу починати зносити стіни, які не продумавши все до дрібниць. Будь це капітальний ремонт квартири в новобудові, або косметичний в старому будинку, – завжди потрібно продумувати все дрібниці ще до початку будь-яких дій. Одним словом потрібен проект, в якому буде продумано все до дрібниць, дизайн кожного приміщення. Інтер’єр повинен бути цілісним.

В першу чергу варто визначитися, наскільки глобальним буде ремонт. Якщо Ви хочете переклеїти шпалери, змінити плінтуса і лінолеум – то це буде косметичний ремонт, який не потребує великих часових і фінансових витрат. Однак, якщо ваша мета знести міжкімнатну перегородку, замість звичайного дверного отвору зробити арку, а розетки по всій квартирі опустити на підлогу метра нижче – то це вже капітальний ремонт, що вимагає набагато більших вкладень. В такому випадку будьте готові до того, що послуги ремонту будуть коштувати досить дорого.

Як би там не було, а план дій складати необхідно. Для цього потрібно знати, що і в якій послідовності треба виконувати, щоб ремонт не затягнувся на тривалий час і не довелося по кілька разів переробляти одне і те ж. До того ж, якщо робити ремонт своїми силами, то потрібно мати чимало знань і умінь в різних областях. А вже якщо хочете зробити дійсно красиво, щоб після ремонту залишилися тільки приємні враження, то краще за все звернутися до професіоналів.

Красу в кожній дрібниці і затишок у всій квартирі після ремонту Вам забезпечить архітектурне бюро HIGHSKYPROJECT. До того ж, ми врахуємо всі побажання і надамо корисні рекомендації з облаштування вашого оновленого житла. Ви можете бути впевнені, що після того, як над вашою квартирою попрацюють наші професіонали, вам не захочеться згадувати про ремонт ще довгі роки.

Наше архітектурне бюро надає широкий спектр послуг: від замовлення дизайн-проекту до ремонту під ключ. Якщо Ви плануєте ремонт у своїй квартирі, хочете, щоб результат вас неодмінно радував, точно знаєте, як все буде виглядати або ще не впевнені, чого саме Вам хочеться, то найкращим вашим рішенням буде звернутися в архітектурне бюро HIGHSKYPROJECT. Разом ми складемо детальний план дій, продумаємо кожну дрібницю і втілимо ваші бажання в реальність в найкоротші терміни.